محوطه کاربری            پشتیبانی آنلاین     سوالی دارید ؟    76-02144049975
روند اجرای پروژه

 

مشاوره

  همکاران ما در فناوری اطلاعات نگاه با توجه به زمینه کاری و مسائل فنی و هنری وب سایت شما آماده ارائه انواع مشاوره در زمینه های ذیل می باشند:

مشاوره اولیه در مورد لزوم یا عدم لزوم داشتن وب سایت
مشاوره در نحوه انتخاب نام دامنه و سرویس میزبانی وب (وب هاستینگ)
مشاوره در زمینه انتخاب سرویس طراحی وب
مشاوره در بهبود رتبه سایت (Page Ranking) در موتورهای جستجو

 

 

 


مشاوره در روند انجام پروژه طراحی وب

 

  قرارداد و نحوه پرداخت

  روند تهیه و تنظیم یک قرارداد در فناوری اطلاعات نگاه به این صورت می باشد که، ابتدا پیش فاکتور و نمونه قرارداد برحسب نیاز و درخواست مشتری برای ایشان تنظیم و ارسال می گردد. پس از آن، همکاران ما در واحد فروش نسبت به تنظیم قرارداد اقدام نموده و آن را در محل شرکت یا محل مورد نظر مشتری به امضاء طرفین می رسانند. پس از انجام موارد فوق واحد طراحی وب (Web Design Dept) شرکت بر اساس برنامه زمان بندی مشخص شده در قرارداد نسبت به انجام کار اقدام می نماید. در قرارداد طراحی وب و نصب سیستم مدیریت محتوا و پورتال(CMS & Portal) ، کلیه موارد مورد نیاز از قبیل مشخصات وب سایت، تعهدات طرفین، نحوه پشتیبانی از محصول، شرایط گارانتی خدمات و همچنین جریمه تاخیر در تحویل کار پیش بینی و قید شده است. نحوه پرداخت مبلغ قرارداد به شرح ذیل می باشد :

50 درصد از مبلغ کل به صورت پیش پرداخت
35 درصد از مبلغ کل پس از مشاهده و تایید قالب طراحی شده برای سایت
15 درصد از مبلغ کل پس از تکمیل موضوع قرارداد و تایید مشتری


قرار داد طراحی وب سایت

 

 


  اجرای پروژه

  روند انجام یک پروژه طراحی وب (Web Design Project) خواه استاتیک (Static Website)، فلش (Flash Website) و یا سیستم مدیریت محتوا و پورتال (CMS & Portal) در شرکت فناوری اطلاعات نگاه ابتدا با مطالعه و تحقیق در مورد هر پروژه آغاز می گردد. با مشاهده سایت های مختلف در زمینه کاری مشتری و آنالیزهر یک از آنها توسط تیم فنی و هنری بخش طراحی (Web Design Dept)، ابتدا نکات مثبت و منفی هر یک بررسی شده و با در نظر گرفتن سلایق و ایده های مشتریان سعی می شود در انتها سایتی کارآمد و مفید ایجاد گردد.
 

 

 


نحوه انجام پروژه های طراحی وب

 

 


 کنترل در روند اجرا توسط بخش هنری و تعامل با مشتری

فناوری اطلاعات نگاه در انجام پروژه های طراحی وب (Web Design Projects) خود از سیستم منحصر به فردی استفاده می کند. به این ترنیب که در کنار تیم فنی طراحی وب شرکت، شامل تیم برنامه نویسی و طراحی وب، نظارت مستمر تیم هنری نیز وجود دارد و مشتریان از طریق کنترل پنل مدیریت پروژه در هر لحظه به وضعیت پیشرفت پروژه طراحی وب خود و بخش های آماده شده دسترسی خواهند داشت و نظرات مفید ایشان در تولید محصول نهایی نقش موثری ایفا می کند.
 

 

 


نظارت بخش هنری شرکت پشتیبانان شبکه


 ورود اطلاعات اولیه وب سایت

با توجه به سرویس انتخابی طراحی وب، هر یک از سایت های طراحی شده بنا به شرایط ذکر شده در قرارداد خود می توانند از سرویس ورود اطلاعات اولیه(Data Entry) استفاده کنند. این سرویس به کاربرانی که تجربه کمتری در زمینه ایجاد وب سایت دارند کمک می کند تا یک الگوی اولیه مناسب و صحیح برای وارد کردن اطلاعات خود در آینده داشته باشند. 
 

 


ورود اطلاعات اولیه وب سایت


  پشتیبانی خدمات طراحی و میزبانی وب
 

با توجه به سابقه پشتیبانی شرکت، همکاران ما در هریک از زمینه های مربوط به وب سایت مشتریان از جمله امور مربوط به دامنه، میزبانی وب(وب هاستینگ)، سرویس ایمیل (پست الکترونیک) و امور مربوط به طراحی وب آماده پاسخگویی به نیازهای مشریان می باشند. در زیر برخی از انواع روش های پشتیبانی شرکت ذکر شده است:

 
پشتیبانی آنلاین از طریق گفتگو با اعضای بخش پشتیبانی 
 پشتیبانی تلفنی در ساعات اداری
 
پشتیبانی از طریق Email و سیستم Ticketing
 
پشتیبانی از طریق پیامک Sms