با ما در تماس باشید : 76-44049975-021
  ناحیه کاربری

وب دیتا ; بیش از ده سال افتخار میزبانی شما

 اينترنت رسانه و ابزاري بسيار قدرتمند و مفيد است اما با وجود ارسال کنندگان هرزنامه (Spam)، هکرها و ساير افرادي که از باز بودن اين محيط سايبر، از اطلاعات شخصي کاربران سوء استفاده مي کنند، لازم است نسبت به رعايت حريم خصوصي خود، مطمئن باشيد. ما به همين منظور قصد داريم با شفاف سازي بيشتر در اين زمينه، اطمينان دهيم که تمام تلاش خود را جهت حفظ امنيت اطلاعات شما به کار مي بريم.

  ما متعهد مي شويم كه حريم خصوصي بازديد كنندگان از وب سايت مان را همانند مشتريان فعلي، محترم شمرده و از آنها محافظت نماييم.

     ما وب سايت مان را براي بازديدكنندگان به گونه اي طراحي كرده ايم كه همه بتوانند بدون معرفي خودشان يا ارائه هر گونه اطلاعات شخصي از سايت بازديد نمايند.

  در مورد مشتريان و شركاي فعلي و آتي، به مجرد اينكه شما ما را انتخاب كرديد تا اطلاعات شخصي قابل شناسائي خود را (هر گونه اطلاعاتي كه با آن شناخته مي شويد) در اختيارمان بگذاريد، مي توانيد اطمينان حاصل نمائيد كه اين اطلاعات فقط به عنوان پشتوانه اي براي ارتباط شما با شركت فناوری اطلاعات نگاه مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

بازديدكنندگان وب سايت ما

ما چه نوع اطلاعاتي را گرد آوري مي نمائيم؟

زمانيكه شما از سايت ما بازديد مي كنيد، سرور ما اطلاعات ابتدائي را در مورد شما كه شامل: دامنه، ISP، زمان دسترسي شما به سايت ما و صفحاتي را كه شما در سايت ما بازديد نموده ايد مي شود، جمع آوري مي كند كه اينها اطلاعات شخصي شما نيستند و فقط به منظور جلوگيري از تقلب يا سوء استفاده از سيستم مورد نياز مي باشند.

ما ميتوانيم همزمان از کوکي ها هم استفاده كنيم كه اينها بخشهاي كوچك اطلاعات هستند كه هر وب سايتي مي تواند در يك فايل مشخص در كامپيوتر شما نگه دارد. کوکي ها اين فرصت را به وب سايت مي دهند تا به شما به صورت کاملا شخصي در ارتباط باشد. با جمع آوري و بازخواني اطلاعات در مورد شما، وب سايت مي تواند عملكرد خود را در راستاي نيازها، علاقه مندي ها و مواردي که مطلوب شما نيستند، تغيير دهد. بسياري از مرورگرهاي وب (Web Browser) به شما امكان كنترل استفاده از کوکي ها را مي دهند. لطفاً براي دستورالعمل اين كاركرد به مرورگر مخصوص خود مراجعه نمائيد. چنانچه کوکي ها را غير فعال نموده ايد، بخاطر داشته باشيد كه قادر به استفاده كامل از امکانات شخصي سازي سايت نخواهيد بود و امكان دارد كه برخي از اجزاء سايت به درستي کار نكنند يا با سرعت پايين تري عمل نمايند.

     وب سايت ما امكان چت کردن را نيز فراهم مي نمايد. عملكرد “چت” به شما اجازه مي دهد تا به صورت زنده و آن لاين با ما در وب سايتمان گفتگو نمائيد. اگر چه رو نوشتي از اين گقتگوها در سرورهاي داخلي ما و فقط به عنوان سابقه حفظ مي شوند، ولي ما هيچ گونه اطلاعات شخصي در مورد شما گرد آوري نخواهيم كرد. مگر اينكه شما بخواهيد كه آن اطلاعات را در اختيار ما قرار دهيد.

ما چگونه از اين اطلاعات استفاده مي كنيم ؟

      اطلاعات اوليه گرد آوري شده در مورد كاربر، براي كمك به ما در آناليز ترافيك وب، بهبود محتويات وب سايتمان و ارتقاء بخشيدن به کيفيت آن مورد استفاده قرار مي گيرند.

     اطلاعاتي كه ما گردآوري مي كنيم در برگيرنده محصولات، قيمت اقلامي كه بازديدكنندگان خريداري مي كنند و صفحاتي كه بازديد كرده اند مي باشد. اين اطلاعات به ما كمك مي كند كه مواردي مثل اينكه چه صفحاتي براي بازديدكنندگان جذابيت بيشتري داشته اند، كدام يك از محصولاتمان بيشتر توجه مشتريانمان را جلب نموده اند و چه نوع محصولاتي را دوست دارند خريداري کنند.

     در وب سايت ما ممکن لينک هايي که سايتهاي ديگر باشد، سايتهاي كه ممكن است توسط شركتهايي كه به ما مربوط نمي شوند مديريت شوند. ما مسئوليت حريم خصوصي يا محتويات چنين وب سايتهايي را به عهده نداريم و به شما پيشنهاد مي كنيم به هشدارها توجه نمائيد، مخصوصاًً به شما توصيه مي نمائيم كه صفحات مربوط به “رعايت حريم خصوصي کاربران” را كه هر سايت معتبري بايد نمونه اي از آنرا داشته باشد، مطالعه كنيد تا مطمئن شويد كه سياستهاي سايتها توسط شما مورد قبول هستند. اين “اظهارنامه رعايت حريم خصوصي کاربران” منحصراً به اطلاعات گردآوري شده توسط آن سايت مربوط مي شود.

مشتريان شرکت فناوری اطلاعات نگاه

ما چه نوع اطلاعاتي را گرد آوري مي نمائيم؟

وقتي شما درخواست خريد خدمات شرکت فناوری اطلاعات نگاه را مي دهيد، اطلاعات مربوط به نحوه ارتباط با خودتان را در اختيار ما قرار مي دهيد، اطلاعات ارتباطي شامل نام، آدرس و شماره تلفن شماست، اطلاعات پرداخت شما در صورت پرداخت آنلاين، توسط بانک پردازش مي شود و در اختيار ما قرار نمي گيرند. تا زمانيكه شما يكي از مشتريان WebData هستيد، ما اطلاعات شما را به منظور ارتباط سريع و دائم با شما نگهداري مي کنيم.

ما چگونه از اين اطلاعات استفاده مي کنيم؟

ما از اطلاعات ارتباطي كه شما برايمان فراهم مي كنيد براي ارائه سرويسهاي خريداري شده به خودتان استفاده مي كنيم. شرکت فناوری اطلاعات نگاه هم چنين مي تواند از اطلاعات مشتري براي ارائه اطلاعاتي در مورد سيستم يا محصولات به روز شده و يا تغييرات روي داده در شرکت، استفاده كند. در صورت ارسال هرگونه سفارش بر روي وب سايت شرکت، شما مي پذيريد که ما بر اساس موارد ذکر شده در اين اظهارنامه، از اطلاعات شما استفاده کنيم.