محوطه کاربری            پشتیبانی آنلاین     سوالی دارید ؟    76-02144049975
انواع نمایندگی ها

 نمایندگی WebData :


فناوری اطلاعات نگاه براي همكاران و طراحان وب ای كه میخواهند در زمينه میزبانی وب فعاليت داشته باشند سرويس های ويژه نمايندگی را در نظر گرفته است در سرويسهای نمايندگی، نماينده بدون سرمايه گذاری سنگين می تواند سرویسهای میزبانی وب به مشتریان خود ارائه دهد و بدون نیاز به ثبت و سفارش و پرداخت هزینه جداگانه ای با استفاده از کنترل پنل مخصوص نمايندگی خود در هر ساعت از شبانه روز فضای مورد نظر خود را به فروش رساند.

 

 
 

 

   انواع سرویس های نمایندگی

   نمایندگی حجمی( ویندوز و لینوکس)

از ماهانه  18 هزار تومان و از سالانه 180 هزار تومان

   نمایندگی اعتباری (تمام سرویس ها)

از 50.000 تومان

    نمایندگی دامنه

ا ز 90000 تومان

  Reseller Hosting درواقع يک تجارت پر سود و بي دردسر مي باشد که نيازي به تخصص ندارد. فناوری اطلاعات نگاه با فراهم نمودن مجموعه اي از سرور هاي Dual Processor با پهناي باند وسيع براي استفاده Reseller ها و تمامي امکانات مورد نياز آنان براي ارائه خدمات ميزباني وب با کيفيت بسيار بالا راه را براي ورود به يک تجارت با سود صد در صد قطعي هموار نموده است. هر Reseller با در اختيار داشتن يک کنترل پنل مستقل تحت وب به راحتي و بدون نياز به تماس با فناوری اطلاعات نگاه قادر به مديريت کامل وب سايتهاي مشترکين خود مي باشد ، اين کنترل پنل با داشتن امکاناتي از قبيل افزودن، ويرايش و حذف Domain و تعريف Plan هاي ميزباني دلخواه و ... تمامي نيازهاي Reseller را براي ارائه خدمات ميزباني وب به کاربران خود فراهم نموده است. در هيچ يک از قسمت ها و نرم افزار هاي نصب شده در اين سرورها نامي از فناوری اطلاعات نگاه قيد نشده است. همچنين Resellerها ميتوانند براي Set کردن دامنه ها به Host خود ، از NS اختصاصي خود(مثال: ns1.reseller.com) استفاده نمايند.

• تذكرات مهم:
1- نماينده فروش ( نمايندگي فروش بر روي فضاي نمايندگي ) علاوه بر ملزم بودن رعايت قوانين و مقررات ارائه خدمات ميزباني فناوری اطلاعات نگاه اجازه راه اندازي و ارائه خدمات وبلاگ و نظير آن را نخواهند داشت.
2- لازم به ذكر است كليه خدمات پشتيباني و آموزشي در حالت نماينده فروش درصدي بر عهده تيم فني وب دیتا بوده ولي در حالت اجاره فضاي نمايندگي خدمات پشتيباني و آموزشي تيم فني فقط به اجاره كننده فضاي نمايندگي ارائه خواهد شد.